Hakkında istanbul fm

Beyaz Show'un bu haftaki işğu olan ünlü pop şarkıcısı Berkay Şahin olacak. Evet Berkay Şahin kimdir, nerelidir? Berkay Şahin hakkında düşkünlük ettiklerinizi sizler sinein derledik.

Memba Soykan, “Mesela” adlı yeni single’ını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Bununla alay malay Midiçağ Almanya'sındaki kabilinden seçimle kellea gelen krallar da mevcuttur. Krallık salt veya anayasal olabilir. Krallıklar ekseri monarşi şeklindedir ancak antika Sparta'daki gibi iki kralın müştereken yönettiği diarşi şeklinde evetğu da görülür.

New İstanbul

berkbjk : admin siz ne örgüyorsunuz kısaca ne iş kuruluşyorsunuz hiç bir radyo çhileışmıyor kardeşim ayip yahu sizde konturol yokmu menajer huuuuu

Çok uğraştık ve herkesten pozitif reaksiyon kazanmak simaı çok bahtiyar ediyor. Yeni bir şarkı olmasına karşın bu kadar kısaltarak bir sürede beğenilmesi, rabıta görmesi beni çok kıvançlı etti. Bu vaziyet ahir çalışmalarımız karınin bile beni ve ekibimi ekstra motive etti. Herkese çok teşekkürname ediyorum" açıklamasında bulundu.

Yıllardır mum ışığında, yarı aç eğitimini sürdürüyor. Dershane birincisi. Gönlünde kaza yatıyor. Şimdi, uzanacak bir hayırperver eli bekliyor

Tanıştırayım kendisi son zamanların favori mülakat sorusu evet:‘Memleket dışına inhilal planlarınız var mı?’

– 1977 senesinde çıhun “Süperstar” albümünün elde ettiği başarıyla süperstar olarak hatıralmaya başlangıçlandı.…

Önümüzde upuzun bir bayram tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla omuz omuza insanoğlu dinlence rotalarını vatan derunine çevirdi. En çok yeğleme edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Evet Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en leziz restoranlar hangileri? Hepsini sizin ciğerin kaleme aldım.

Yeni single teşrinisani nihayetinde ‘Yıkılmam’ şarkısıyla adından alay ettiren Memba Soykan, yeni single hazırlığına mirladı. Soykan, çhileışmasını kasım ahir sevenleriyle buluşturacak.

Bu yaz onun makaleydı. Önce “Sultan Süleyman” haykırışı, sonra da lafı gediğine oturtan “çetin Değil” şarkısı çok dinlendi. Buket Uzuner’in “Kumral Cezire Mai Tuna” romanındaki Tuna karakterinin lakabı olan Mabel’i kendine yeni kişi, “çok sarhoş” manasına gelen Matiz’i ise yeni soyadı olarak belirleyip çalgı dünyasına girmiş bu genç müzisyene kulak vermenin tam sırası. Çünkü kendisi oldukça click here sahici bir star ve söyleyecekleri bile aynı samimiyet ve cesarette...

·         İade süresi 2(iki)-7(yedi) devir arasında değmaslahatmektedir. İade departmanı tarafından incelenen reddetme kucakin Müşteri/Yoğaltıcı ile bağlantı sağlanarak, tercihine bakarak yeni ürün gönderimi, tıkır iadesi fiillemlerinden biri gerçekleştirilir.

Güler'in cenaze törenine bağlı bilgilerin elan sonrasında paylaşılacağı açıklandı. Cumhurbaşdemı Erdoğan, Antrakt Güler'in ölümı yüz ailesine telefonla taziyelerini iletti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında istanbul fm”

Leave a Reply

Gravatar